Warunki zakupów

I. Zasady zamawiania

1. Zamówienia można też składać telefonicznie  tel.  95 728 49 60, lody@komages.pl 

lub przez e-mail  lody@komages.pl 

2. Zamówienia e-mailem można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone telefoniczne, rozpatrywane są w dni robocze, kolejnego dnia roboczego.

3. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

4. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów w trakcie zamówienia, właściciel niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

5. Komages Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronie www.

6. Na PROMOCJNE towary nie są uwzględniane  kupony rabatowe i karty stałego klienta ,

II. Wysyłka i zapłata

1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany przy zamówieniu.

2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 1 do 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Komages Sp. z o.o., a Kupującym.

3. Dostawa - powyżej 30 kg gratis, do 29 kg 16 zł

4. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką na konto lub spedytorowi przy odbiorze przesyłki.

5. Po dostarczeniu lub uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.

6. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.