O firmie

Wytwórnia Lodów i Koncentratów Spożywczych KOMAGES Sp. z o.o. powstała w 1989 roku w miejscowości Janczewo k/Gorzowa Wlkp. Zasłynęła jako jeden z pierwszych na polskim rynku producentów najwyższej jakości koncentratów lodowych ( lodów w proszku) do automatów oraz baz lodowych do lodów naturalnych rzemieślniczych i przemysłowych linii produkcyjnych w ponad 40 smakach, koncentratów gofrów biszkoptowych, bąbelkowych i pełnoziarnistych ( deserowych, wytrawnych), naleśników ( słodkich , wytrawnych), lodowego napoju owocowego” granita”, koncentratu Shake, polew zastygających do lodów i wyrobów cukierniczych, kremu cukierniczego, koncentratów placków ziemniaczanych, pyz i innych.

Ich wyjątkowe walory smakowe i jakość zostały potwierdzone wieloma wyróżnieniami i nagrodami. Między innymi: w 2007 roku Kryształowym Hitem Roku, w 2008, 2009 i 2010 Rubinowym Hitem Roku,  w 2015 roku, produkt  napój owocowy „ granita” – Złoty Hit Roku, w 2016 Platynowy Hit. Jednym z najważniejszych wyróżnień dla firmy KOMAGES to tytuł Lubuskiego Lidera Biznesu.

Dziś KOMAGES Sp. z o.o. należy do grona największych producentów koncentratów lodowych w Polsce. Współpracuje  z siecią hurtowni i magazynów na terenie całego kraju, prowadzi sprzedaż koncentratów lodowych do państw Unii Europejskiej / najwięcej do Niemiec, Włoch, Francji /. Posiada zezwolenie na sprzedaż koncentratów lodowych do Chin, Senegalu, Gambii, Libanu, Kataru, Arabii Saudyjskiej, ZEA, Omanu, Iranu, Gwinei Bissau, Libii.

Od kilkunastu lat zajmuje się również sprzedażą maszyn i urządzeń do gastronomii takie jak: maszyny do lodów włoskich i amerykańskich, gofrownice, naleśnikarki, automaty do bitej śmietany i inne.- wykorzystujących produkowane przez KOMAGES koncentraty. Prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzedawanych urządzeń.

SilaToka