Regulamin

1. Właścicielem strony www.lodykomages.pl jest firma 

Komages Sp. z o.o.

Producent Lodów i Koncentratów Spożywczych 

Janczewo 23 a, 66-431 Santok, woj. lubuskie, Polska

NIP: 599-28-08-681

PL08016001WE

tel.  95 728 49 60, lody@komages.pl 

2. Adres do korespondencji:  Janczewo 23 a, 66-431 Santok

3. Korzystanie z zakupów telefonicznie , poprzez stronę www.lodykomages.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad zawartych w Polityce Prywatności znajdujących się poniżej.

I. Zasady zamawiania

1. Zamówienia można też składać telefonicznie  tel.  95 728 49 60, lody@komages.pl 

lub przez e-mail  lody@komages.pl 

2. Zamówienia e-mailem można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone telefoniczne, rozpatrywane są w dni robocze, kolejnego dnia roboczego.

3. Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia.

4. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów w trakcie zamówienia, właściciel niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

5. Komages Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się na stronie www.

6. Na PROMOCJNE towary nie są uwzględniane  kupony rabatowe i karty stałego klienta ,

II. Wysyłka i zapłata

1. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany przy zamówieniu.

2. Termin dostawy zamówionych towarów wynosi od 1 do 3 dni roboczych od momentu potwierdzenia zamówienia, o ile podczas potwierdzenia zamówienia nie nastąpią inne ustalenia odnośnie terminu dostawy pomiędzy Komages Sp. z o.o., a Kupującym.

3. Dostawa - powyżej 30 kg gratis, do 29 kg 16 zł

4. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką na konto lub spedytorowi przy odbiorze przesyłki.

5. Po dostarczeniu lub uiszczeniu opłaty Klient ma prawo do sprawdzenia zawartości paczki w obecności dostarczyciela w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie dostawy.

6. W przypadku braku towaru w magazynie, Klient jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia.

III. Zwrot towaru i reklamacje

1. Klient, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 10 dni od zawarcia umowy. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Towar powinien wrócić w takim stanie w jakim został zakupiony, w oryginalnym opakowaniu wraz z kserokopią dowodu zakupu. (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.).

2. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem Komages Sp. z o.o. jest wówczas dostarczenie uszkodzonego produktu osobiście do biura Komages Sp. z o.o. wraz z dowodem zakupu lub wysłanie produktu do serwisu firmy na adres Komages Sp. z o.o.,  Janczewo 23 a, 66-431 Santok, woj. lubuskie.,  wraz z opisem przyczyny reklamacji, kserokopii dowodu zakupu.

3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.

4. Wszelkie zwroty i przesyłki wysyłane na koszt Komages Sp. z o.o.  nie są przyjmowane, chyba że nastąpiły wcześniej inne ustalenia.

IV. Pozostałe ustalenia

1. Oferta handlowa ważna tylko na terenie Polski.

2. Dane klientów  są wykorzystywane tylko do realizacji zamówień, komunikacji z nim oraz do prowadzenia statystyk sprzedaży.

3. Dane nie są ani nie będą one udostępniane żadnym firmom ani osobom trzecim i będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym.

4. Każdy klient posiada prawo do wglądu we własne dane, możliwość ich zmiany, a także ich usunięcia.

V. Warunki zakupów

1. koszt wysyłki to  - powyżej 30 kg gratis, do 29 kg 16 zł

2. NA PROMOCJNE towary nie są uwzględniane kupony rabatowe , karty stałego klienta i jest zawsze doliczany koszt przesyłki  powyżej 30 kg gratis, do 29 kg 16 zł

3. wysyłamy tylko po wpłacie na konto i za pobraniem u kuriera

4. wysyłka odbywa się przez firmę kurierską

5. po zakupie, wysyłany jest e-mail na podany przy zamówieniu adres z numerem listu przewozowego

6. korzystając z zakupów w firmie Komages Sp. z o.o., klient zgadza się na warunki regulaminu.

7. Korzystanie z zakupów w firmie  Komages Sp. z o.o. oznacza akceptację niniejszego regulaminu i zasad zawartych w Polityce Prywatności znajdujących się poniżej.

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Czytając, przeglądając, dokonując zakupów w firmie Komages Sp. z o.o. akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na tej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę wykorzystującą w jakikolwiek sposób zakup w  Komages Sp. z o.o. obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek zmiany nie wpływają na naszą zasadę: nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów Komages Sp. z o.o.

W czasie korzystania ze stron Komages Sp. z o.o. możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, którą te dane dotyczyły, jeśli dane te są wymagane do jej poprawnego wykonania. 

SZANUJEMY TWOJĄ PRYWATNOŚĆ

Twoje dane osobowe chronione są zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997 r (Dz. U. Nr 133, poz. 883) oraz Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 133, poz. 1204).